Skuteczność testu NIFTY, oferowanego kobietom spodziewającym się dziecka w placówce Blumedica

Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET możliwe jest w placówce Blumedica. To centrum ginekologiczne w Poznaniu cieszy się sporą renomą, o czym świadczy między innymi zamieszczenie w ofercie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/, pokazujące, że są tutaj wykonywane unowocześnione badania prenatalne.

Centrum specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, również takich z ryzykiem. Kompleksowa pomoc położnicza jest umożliwiona, ponieważ zatrudnieni są tutaj medycy z wielu specjalności, a ginekolodzy systematycznie podwyższają własne kwalifikacje. Testy genetyczne dla kobiet ciężarnych są przeprowadzane bardzo dokładnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają gwarancję, że będą wzorowo otoczone troską.

Przeprowadzane są jednocześnie testy genetyczne dla przyszłych mam, jak i genetyczne badania przesiewowe dla przyszłych mam. Pośród nich znajduje się nieinwazyjny test NIFTY PLUS BY GENEPLANET, jaki wykrywa wiele wad płodu. Pośród nich znajdują się: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera, zespół Jacobsa a także trisomia chromosomu x. Każda pacjentka może poczuć się w tym miejscu bezpieczniej oraz komfortowo. Przed wykonaniem testu przeprowadzony jest wnikliwy wywiad lekarski. Ponadto przyszłe mamy mogą również oczekiwać na wsparcie informacyjne w doborze najlepszego testu pod jej konkretny stan.

Termin badania zawsze jest dostosowany do czasu wolnego pacjentki. Do wykonania badania potrzebne jest 10 ml krwi matki, pobranej z przedramienia. Wyniki NIFTY dostępne są od sześciu do dziesięciu dni roboczych. Test NIFTY wykonywany jest w certyfikowanym laboratorium, przynależącym do GENEPLANET, funkcjonującego na terenie Unii Europejskiej. To kolejny raz wskazuje na rangę podanej placówki. Wiadomości na temat testu a także niezbędne informacje organizacyjne opublikowane są na witrynie placówki. Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET w tej placówce jest zalecane.

Zobacz także