Realizowana w profesjonalny sposób mikropigmentacja skóry głowy w London Esthetics

Wykonana w profesjonalny sposób mikropigmentacja skóry głowy w London Esthetics jest zabiegiem dobieranym zarówno przez panie, jak i przez mężczyzn, którzy zmagają się z takimi problemami jak na przykład: cofająca się linia włosów, strata gęstości albo blizny.

Wypadanie włosów jest zawsze wstydliwym zdarzeniem, a mikropigmentacja skóry głowy to zabieg, jaki daje okazję temu zaradzić. W działającym na terenie Katowic ośrodku zabieg zrobiony jest przez mające doświadczenie osoby, które potrafią robić wszystko w taki sposób, że nawet nie da się zauważyć, iż dana osoba nie ma naturalnych meszków włosowych. Opłaca się umawiać się na pierwszą konsultację podczas jakiej dokładnie oceniany zostanie stan głowy pacjenta.

Ponadto można też będzie ustalić, czy nie ma obiekcji do wykonania zabiegu. Lekarze medycyny estetycznej objaśnią wszystko, co pozwala konkretnej osobie czuć się o wiele pewniej. Symulacja mieszków włosowych w zaawansowany sposób radzi sobie z łysieniem u obu płci. Poza rezultatami podanymi powyżej można także oczekiwać na: przywrócenie zakoli, zagęszczenie włosów, zakamuflowanie blizn po przeszczepach albo utworzenie rezultatu krócej ściętych włosów.

Oczekiwania wszystkich pacjentek są omawiane indywidualnie. Przy wykorzystaniu mikroigieł mający stosowną licencję specjalista formuje realistyczne meszki włosowe, co pozwala na pozyskanie realistycznego wyglądu skóry głowy. Można także spodziewać się naturalnego odwzorowania meszków włosowych i kolorystyki włosów. Wszystko zależy od ustaleń z pacjentem.

Zobacz także