Klinika medycyny estetycznej Iwony Jamroży, prosperująca na terenie Lublina

Terapia antiaging, realizowana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży przynosi doskonałe wyniki. Prewencyjne zabiegi sprawdzają się świetnie w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji. Do odnowy dochodzi za sprawą PRP, bazującej na stymulacji czynników wzrostu zawartych w preparacie PRP. Znajdują się w nim też białe krwinki, wykazujące oddziaływanie antybakteryjne oraz zwiększające odpowiedź immunologiczną tkanek.

Podanie PRP powoduje, że dochodzi do intensywnej odnowy skóry we wszystkich jej warstwach. Równocześnie polepsza się jędrność, gładkość, barwa oraz kondycja naskórka. Czynniki wzrostu oddziałują na: rozwój komórek macierzystych, wzrost syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz utworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Najlepiej sprawdzi się to na takich fragmentach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Dokładny opis dostępnych zabiegów z takiej kategorii zamieszczony jest na stronie kliniki. Jego właścicielka też udziela odpowiedzi w temacie zabiegu, a po konsultacji z pacjentką w gabinecie decyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można również skorzystać z innych metod jakimi są medycyna estetyczna lublin, a o tym, jakie przynoszą one efekty można czytać pod linkiem https://www.iwonajamrozy.com i od razu rezerwować konsultację.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma sporo dobrych opinii. Warto się tu skierować, o ile chciałoby się zadbać o swój wygląd. Specjaliści podejmują się: likwidacji zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z użyciem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są dokładnie opisane i można przeczytać, z jakiego sprzętu robią użytek lekarze do ich przeprowadzenia.

Zobacz także