Jakim sposobem poderwać kobietę?

Wśród przeróżnych sfiksowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, jaki prezentuje sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy właściwe wrażenie, pokazujemy się z najlepszej strony oraz tak dalej. Jednakże zasada określająca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. Szeroko znana jest norma mówiąca o tym, iż pierwsze trzydzieści sekund jest główne w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, żeby w tym czasie przedstawić plusy stworzonego przez nas charakteru, a jeśli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy przenigdy nie mieć takiej szansy.

Sporo zależy również od tego, czy jest to nowa figura, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku serdecznie zapraszamy na jak odzyskać byłą. Tu naturalnie pojawia się idea manipulowania odbiorcą bodźców naocznych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest mnogość: na hip-hopowca, człowieka posiadającego własną firmę, luzaka, na tajemniczego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do określonej klasy społecznej, jaką w stworzonym przez nas mniemaniu interesuje się budynek naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione luźne spodnie, drogie obuwie sportowe i markową, olbrzymią bluzę z kapturem.

Oprócz tego dużo biżuterii oraz kilka akcesoriów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, kilka ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w należącej do nas sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena potrzebuje mniej zachodu. Wystarczy jedynie pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie oraz wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie naszą osobą. Parę postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Nasza hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

Zobacz także